Naše služby

Webconferencing

image

Webconferencing pro podporu marketingu

Jedním z nástrojů pro podporu marketingu je i server pro zajištění online konferencí. Díky tomu můžete klientům ušetřit čas a sobě peníze za dopravu a pronájem sálů. Ne vždy je nezbytně nutné zvát klienty přes půl republiky kvůli krátké prezentaci. Naše systémy umožňují prezentaci z kteréhokoliv místa z trochu slušným internetovým připojením a v rámci web konferencí může střídat i více přednášenících a předávat si slovo i používat své nezávislé prezentace.

 

Podpora marketingu

Vytváříme IT podporu Vašim marketing managerům, produktovým specialistům, pomáháme interaktivními on-line systémy při marketingových aktivitách klientů.
 
Produktové materiály, video i multimediální prezentace, kompletní podpora při uvádění produktu na trh i následnou péči o jeho pozici na trhu.

Pharma IT

image Speciální databázové aplikace pro farmaceutické společnosti. +

Aplikace pro farmaceutické společnosti

Máme dlouholeté zkušenosti s návrhem a vývojem aplikací pro farmaceutické společnosti. Jedná se převážně o zakázkové aplikace, které od počátku navrhujeme tak, aby úspěšně procházely audity prestižních společností i interními audity nadnárodních společností. Cílem je vždy napsat aplikaci tak, aby jednak zjednodušila práci, ale zejména také zpřehlednila a zkonkretizovala průchod informace společností, tedy aby vše bylo procesně v pořádku.
Mezi naše aplikace patří specializované aplikace farmakovigilanční databáze pro evidenci nežádoucích účinků léčivých prípravků Norde PHV Database, online systém pro vedení a správu neintervenčních studií, online systémy pro marketingové průzkumy, aplikace pro schvalovací procesy uvnitř společností a další aplikace.

Outsourcing IT

image

Pronájem IT a správa výpočetních systémů

Investice do informačních technologií mohou být vysoké, ale ne vždy je jisté, že investice není příliš vysoká na to, co je "uvnitř", tedy cílová aplikace. Snažíme se udržet Vaše investice do IT pod kontrolou. Zajišťujeme správu informačních systémů pro společnosti, které nechtějí nebo nemohou mít vlastní IT oddělení. Rovněž řadu techniky jsme schopni pronajmout tak, že se sníží okamžité výdaje na pořízení techniky. Toto je velmi výhodné zejména u našich aplikací, kdy jsme schopni dodat techniku přímo na míru dané aplikaci a vše díky tomu funguje v krátkém čase s garancí služby. Celá služba (pronájem hw/správa/licence) je pak účtována v rámci jednotného pravidelného poplatku za službu (licence aplikace).

 

Multimédia

image

Reklama a multimédia

Ve vlastním studiu připravujeme kromě audio záznamů a CD také audio průvodce, reklamní spoty a další. Vytváříme pro klienty reklamní animované prezentace i ozvučené reklamy a video spoty.

Máme praxi s tvorbou produktových videí a animací, výukových video pásem, tvorbou letáků a dalších reklamních materiálů.

 

Norde PHV Database

Naše aplikace pro famakovigilanci Norde PHV Database je intranet/internet řešení evidence nežádoucích účinků léčivých přípravků.

Reagujeme v ní mj. na přání zjednodušit uchovávání souborů v rámci systému i pro následná hlášení a redukovat tak výskyt dat na různých místech. Rovněž je tak možné i k přílohám přistupovat odkudkoliv, máte tak data kompletně k dispozici v případě potřeby.


Kromě celé řady dalších vylepšení kódu a dalších úprav je nově možnost vícejazyčného prostředí se snadnou úpravou i pro další možné jazyky.

Pokud potřebujete evidovat phv hlášení a zejména mít jistotu, že budete mít spolehlivý systém s validními daty, s jednoznačnou vypovídací hodnotou o nastavených a dodržovaných procesech ve společnosti při auditech, zeptejte se nás.

Naše služby

Nedá se vypsat všechno, ale pokusíme se napsat alespoň základní výčet:

  • vývoj a hosting speciálních intranet/intranet aplikací pro pharmaceutické společnosti
  • tvorba multimediálních prezentací, CD/DVD, prezentačních animací, reklamní spoty
  • www tvorba a hosting na vlastních serverech tak, aby bylo vše nastaveno pro klienta správně
  • správa IT (dlouholetá praxe), Microsoft i GNU/Linux
  • GNU/Linux intranet/internet servery, firemní cloud a poštovní servery
  • dodávky výpočetní techniky s podporou a instalací
  • školení, podpora a pomoc uživatelům

IT pro farmaceutické společnosti

Máme skutečně hluboké a dlouholeté zkušenosti s návrhem, programováním a správou informačních systému pro farmaceutické společnosti.
 
K naší spokojenosti jsme vždy měli úspěch i při auditech prestižních společností i interních auditech mezinárodních společností.

Web i intranet

image

Internetové i intranetové servery

Pokud Vaše společnost roste a potřebuje svoje servery pro www prezentace, poštu nebo intranet, jste u nás správně. Ačkoliv máme za sebou řadu aplikací a let správy serverů společnosti Microsoft, nejčastěji na tyto aplikace nasazujeme GNU/Linux. Díky skvělé spolehlivosti linuxových systémů a velmi nízkým (někdy i nulovým) nákladům na licence tak jsme schopni nasadit profesionální a nesmírně spolehlivé řešení za velmi výhodných finančních podmínek.

Provozujeme vlastní servery pro cloud computing, e-maily i www prezentace. Pochopitelně nabízíme a realizujeme i vlastní www prezentace a tvorbu www stránek.
Potřebujete vnitrofiremní intranet? Není problém, u nás jste správně!